Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Colian Holding SA jest silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii.

colian

Spółka zyskała wczoraj niemal 4% na bardzo przyzwoitych obrotach. Pod względem technicznym nastąpiła zauważalna reakcja w strefie wsparcia 4,15 – 4,20 zł. Jest to poziom, jaki wyznacza m.in. wcześniejszy szczyt i był już dwukrotnie z powodzeniem testowany. Kurs od około roku porusza się w dynamicznym trendzie wzrostowym i możliwe, że wczorajsza sesją będzie tą, która zakończy korektę. Pierwszym celem kupujących powinna być okolic 5 zł. O wzrostach informujemy od 15 października ubiegłego roku.

[pullquote]Zarabiaj na spadkach i wzrostach notowań polskich spółek dzięki brokerowi HFT Brokers[/pullquote]

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash

Od 3 dni utrzymują się bardzo wysokie obroty, podczas których kurs całkiem nieźle się zachowuje. Kluczowy jest brak mocniejszego odejścia od strefy oporu, nawet mimo niesprzyjającego otoczenia szerszego rynku. Daje to nadzieję, że w końcu uda się pokonać poziom 44 zł. Takie wybicie otwierałoby drogę do kolejnego oporu, który znajduje się przy 48 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here