Naga MarketsCoinroom to polska giełda kryptowalut i kantor założona w połowie 2016 roku. Misją firmy jest umożliwienie klientom łatwych, bezpiecznych i przejrzystych transakcji. Obecnie dostępnych jest 17 kryptowalut: BTC, XMR, DASH, LTC, ETH, BCC, XZC, PIVX, ZEC, LSK, VIA, BURST, ETC, VTC, ZOI, HUSH, XMV.


Coinroom – co to jest?

Według serwisu coinmarketcap na Coinroomie handluje się głównie Bitcoinem, obrót największą kryptowalutą świata stanowi tu ponad 60%. BTC możemy kupować tutaj za złotówki, dolary, euro czy funty. Nieco mniejszą popularnością cieszą się takie krypto jak: ethereum, zcash, lisk czy Dash. Na całej platformie dostępnych jest 17 kryptowalut a dobowy obrót oscyluje wokół kilkunastu milionów dolarów.Początki firmy sięgają 2015 roku kiedy powstał pomysł, rok później powstał Coinroom. W kwietniu ubiegłego roku powstała platforma wymiany dla klientów oraz API. W 2018 roku firma wprowadziła kilka nowych coinów jak np: ETC, VERTCOIN, ZOIN, HUSH, MONEROV.

Bezpieczeństwo Coinroom

  • Giełda jest profesjonalnym projektem tworzona przez deweloperów z kilkunastoletnim stażem,
  • Multisignature
  • Kopia transakcji co godzinę,
  • Zabezpieczenie 2FA i SMS
  • Wszystkie dane są szyfrowane
  • Hot Wallet w pełni zabezpieczony środkami własnymi Coinroom
  • 100% środków klientów przechowywanych jest w tzw. “Cold Wallet” na niedostępnym z internetu i zaszyfrowanym urządzeniu
  • Przestrzeganie kanonu dobrych praktyk

Opłaty Coinroom

Wpłaty w walutach cyfrowych oraz PLN są bezpłatne. Wypłaty w PLN są bezpłatne. Aktualnie Coinroom oferuje wiele zróżnicowanych metod płatności, zaczynając od zwykłych przelewów bankowych i przelewów pocztowych, kończąc na Dotpay, Zpay, Tpay i Epay.

Szczegóły tabeli opłat: tutaj

Najważniejsze linki

Strona internetowa giełdy: https://coinroom.com/

Dokumentacja API: https://coinroom.com/public-api

Baza wiedzy: https://coinroom.com/faq

Twitter: https://twitter.com/Coinroom_pl

Facebook: https://www.facebook.com/CoinroomChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułUSA: Inflacja CPI w dół. Liczba jobless claims skurczyła się o 18 tysięcy
Następny artykułO wykresach ani słowa: Srebro, EUR/AUD, CHF/JPY
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here