Naga MarketsCoinquista z problemami technicznymi: Brak możliwości wypłaty środków co najmniej do piątkuZarząd giełdy kryptowalutowej Coinquista opublikował przed godziną 12:00 (we wtorek, 26 stycznia 2021 roku) oświadczenie informujące o problemach technicznych z zakresu IT, które wynikają ze zmian w kodzie giełdy implementujących nowe funkcje. W efekcie użytkownicy mogą napotkać problemy z wypłatą środków, instytucja uspokaja jednak, że nie są w żaden sposób zagrożone.

  • Coinquista obecnie zajmuje się rozwiązaniem problemu i ma poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych, kiedy awarię uda się usunąć
  • Przewidywany czas rozwiązania problemu to 29 stycznia 2021 roku, czyli piątek
  • Wpływ na usterkę miał mieć również wzmożony ruch użytkowników w ramach platformy transakcyjnej

Coinquista i problem z wypłatą środków. Giełda pracuje nad rozwiązaniem usterki

Pierwsze informacje o problemach z wypłatą środków zaczęły pojawiać się już dwa tygodnie temu, na co zwracali uwagę między innymi użytkownicy giełdy. Jej przedstawiciele uspokajali wtedy, że sytuacja jest związana z rozwojem oprogramowania, a nie atakiem. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie zostało wydane jednak dopiero we wtorek:

Te artykuły również Cię zainteresują
– Giełda kryptowalut prowadzona przez Coinquista S.A. spotkała się z technicznymi problemami z zakresu IT w obsłudze platformy giełdowej będącej własnością Coinquista S.A. Usterki spowodowane zostały zmianami w kodzie giełdy związanymi z implementacją nowych funkcji oraz wzmożony ruchem – napisano w oświadczeniu zarządu w osobie prezesa giełdy, Michała Stryjewskiego.

Problemy te mają wpływ na możliwość wypłacania środków powierzonych giełdzie. Jak jednak uspokaja zarząd, nie są zagrożone i zostaną wypłacone zgodnie ze zleceniami ich właścicieli w momencie kiedy platforma zacznie w pełni funkcjonować, a awaria zostanie usunięta.

– Spółkę Coinquista S.A. zabezpieczają firmy BitGo oraz Tpay, co oznacza brak możliwości, aby środki zostały skradzione. Błąd wynika ze zwiększonego ruchu na platformie oraz dodania nowych funkcji, tj. automatyczna rejestracja czy weryfikacja list sankcyjnych – napisano dalej.

Coinquista informuje, że prace nad usunięciem awarii są prowadzone w trybie całodobowym, a przewidywany czas jej usunięcia to najbliższy piątek, czyli 29 stycznia 2021 roku. Zarząd przeprasza za zaistniałą sytuację i ma informować poprzez media społecznościowe o postępie prac.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mrc akcje | kurs zlotego | analiza dax | ropa wti prognozy | cd projekt |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMilenialsi wolą bitcoina zamiast złota. BTC poniżej 32 000 USD
Następny artykułGiełdowy roller-coaster na akcjach GameSpot. To nie jest inwestowanie, twierdzi analityk
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here