Naga MarketsPolski projekt Coinpaprika.com oferujący użytkownikom wgląd w najważniejsze informacje o giełdach oraz aktywach rynku kryptowalut, poinformował we wtorek, że jest w trakcie tworzenia nowego produktu o nazwie COINS. Aplikacja mobilna będzie scalała dotychczasową funkcjonalność serwisu, portfel, giełdę oraz usługi zarządzania portfolio inwestycyjnym.

 Twórcy projektu poinformowali o nowych planach w mediach społecznościowych i oprócz strony https://coins.coinpaprika.com/ brak jest bardziej szczegółowych informacji odnośnie nowego produktu. Z treści witryny wynika jednak, że COINS ma scalać w jednej aplikacji wszystkie najważniejsze funkcje dotychczasowych usług kryptowalutowych. Użytkownik będzie mógł z poziomu smojego smartfona przeglądać kryptowaluty uzyskując o nich dodatkowe informacje, od razu dokonać ich zakupu, po którym trafią na wbudowany w aplikację portfel, a dodatkowo skorzystać z usług portfolio management, czyli zarządzania inwestycjami.

Zgodnie z mapą rozwoju projektu, w marcu 2019 roku Coinpaprika rozpoczęła rundę A finansowania w celu pozyskania środków na kontynuację prac. W III kw. 2019 roku światło dzienne ma ujrzeć wersją COINS na iOS, oficjalny start przewidziano natomiast na listopad 2019 (również w wersji na Androida). W przyszłym roku w planach pozostaje natomiast potencjalne ICO lub STO.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here