Naga MarketsCoinfloor to londyńska giełda kryptowalut założona na początku 2013 r. Od początku istnienia giełdę cechuje zaufanie, bezpieczeństwo i niezawodność. Posiada dużą płynność oraz brak opłat transakcyjnych co sprawia, iż jest jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut w Wielkiej Brytanii.

Start-up został założony przez Marka Lamb, Amadeo Pellicce i Jamesa McCarthy. W październiku 2013 r. firma ogłosiła pozyskanie kapitału od Passion Capital i Taavet Hinrikus, współzałożyciela TransferWise i pierwszego pracownika Skype’a. W grudniu 2013 r. Obi Nwosu dołączył do firmy jako współzałożyciel.

Coinfloor uruchomił pierwszy oparty na wymianie peer-to-peer portal bitcoina “Coinfloor Market”, który łączy zweryfikowanych brokerów z inwestorami i konsumentami. Kupujący są w stanie przesłać fundusze bezpośrednio do brokera, korzystając z lokalnego przelewu bankowego w Wielkiej Brytanii. Dużą zaletą giełdy jest możliwość kupowania i sprzedawania za złotówki, co wzbudza duże zainteresowanie wśród Polaków mieszkających na Wyspach.

Platforma

Platforma CoinFloor jest bardzo uproszczona przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich niezbędnych funkcjonalności. Właściciele starają się na bieżąco reagować na zgłaszane uwagi przez użytkowników i niedługo mają zamiar wprowadzić wersję mobilną platformy.

Rodzaje kont

CoinFloor oferuje obecnie konta prywatne i korporacyjne. Bez względu na to jaki typ kont wybierzemy trzeba przejść przez proces uwierzytelniania, który jest wymagany przez operatora. Minimalny depozyt w bitcoinach to 0,0050.

Regulacje

Założona w 2013 roku firma CoinFloor Ltd widnieje w rejestrze w Wielkiej Brytanii pod numerem rejestracyjnym 08493818. Firma nie jest zarejestrowana w Urzędzie ds. Postępowania Finansowego (FCA).

Obsługa klienta

Wsparcie klienta można uzyskać za pośrednictwem formularza “Prześlij zgłoszenie” w ZenDesku.

Opłaty

Otwarcie konta CoinFloor i przechowywanie środków jest bezpłatne. W styczniu 2017 roku Coinfloor podjął decyzję o zniesieniu opłat transakcyjnych. W chwili obecnej nie płacimy prowizji od zakupu i sprzedaży (choć znając praktykę giełd prowizja może być wliczana w spread).

Wpłata:

 • Bitcoin / Bitcoin cash – bez opłat
 • PLN – bez opłat
 • EUR – przelew bankowy – 50 EUR
 • USD – przelew bankowy – 10 USD
 • GBP – przelew bankowy – 5 GBP

Wypłata:

 • Bitcoin / Bitcoin cash – 0005 XBT / 0.0005 BCH
 • PLN – przelew bankowy – 1 PLN
 • EUR – przelew bankowy – 50 EUR
 • USD – przelew bankowy – 15 USD
 • GBP – przelew bankowy – 10 GBP

Najważniejsze linki:

 • Strona internetowa: https://www.coinfloor.co.uk/
 • Twitter: https://twitter.com/coinfloor
 • Blog: https://blog.coinfloor.co.uk/


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCFTC wypłaca największą nagrodę w historii programu Whistleblower
Następny artykułAligato 2.0 – blockchainowa rewolucja e-commerce
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here