Naga Markets

31 milionów złotych – taką wartość medialną ze sponsoringu klubu Premier League Wolverhampton Wanderers wygenerował CoinDeal, polska platforma wymiany kryptowalut założona przez 3 Wrocławian.

Blisko 6,5 miliona funtów, czyli około 31 milionów złotych wygenerował w wartości medialnej sponsoring Wolverhampton Wanderers w okresie od 1 lipca do 30 września 2018 roku, kiedy to spółka została sponsorem zespołu.Coindeal_ekwiwalent_2 (1)

W sumie logotyp giełdy kryptowalut założonej przeze trzech Polaków – Adama Bicza, Filipa Dzierżaka i Kajetana Maćkowiaka – pojawił się w telewizji 180 tysięcy razy, a na ekranach telewizorów duże C było widoczne przez 256 godzin.

– Wszystkie decyzje, które podejmujemy muszą mieć uzasadnienie biznesowe. Dla nas istotnym było pozyskanie partnera, któremu możemy ufać, ale też takiego, który pozwoli nam się rozwijać i pokazać szerszej publiczności. Analizowaliśmy wiele możliwości i Wolves byli najlepszą z nich. Osiągnięty ekwiwalent reklamowy jest na bardzo dobrym poziomie i jesteśmy zadowoleni z wyników, bo widzimy także przyrost w rejestracjach. Wiemy jednak, że trzeba jeszcze wzmocnić komunikację, tak aby liczby były jeszcze większe – mówi Kajetan Maćkowiak, współzałożyciel CoinDeal.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Blisko 4 miliony ekwiwalentu reklamowego to wartość osiągnięta podczas spotkania z Manchasterem City. Dwukrotnie mniej przyniósł pojedynek z Evertonem. Dodatkowo widoczność CoinDeal w mediach online we wspomnianym okresie to około 400 tysięcy Funtów, czyli blisko 2 miliony złotych. – Zgodnie z metodologią, według której liczone są podawane wartości, w online nie wliczają się wyniki z mediów społecznościowych, a te to około 70 tysięcy Funtów – tłumaczy Kajetan Maćkowiak.

Giełda CoinDeal została założona w marcu 2018 roku i jest jedną z prężniejszych platform wymiany krypto – obecnie oferuje dostęp do 29 kryptowalut, w tym najpopularniejszych, jak ethereum, bitcoin czy litecoin, ale też wielu alternatywnych coinów. Tym jednak, co odróżnia ją od innych, jest możliwość głosowania przez użytkowników nad wprowadzeniem do obrotu nowej kryptowaluty – jeśli osiągnie ona odpowiednią liczbę głosów, zostaje dodana do platformy. Dodatkowo w ostatnim czasie CoinDeal przeniósł siedzibę główną na Maltę i pozyskał certyfikat bezpieczeństwa MDIA, a także wprowadził możliwość płatności w Rublach, obok Dolara, Funta, Euro i Złotówki. 7 listopada CoinDeal zanotował rekord obrotu, który wyniósł 31 milionów dolarów.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here