Naga MarketsPolska giełda CoinDeal ponownie pozytywnie zaskakuje. Wraz z rosnącym kursem BTC firma dodaje na swoją platformę coraz to więcej udogodnień dla traderów. Teraz pomoże wam podjąć decyzje, kiedy kupić i sprzedać kryptowaluty.

Chodzi konkretnie o narzędzie Galaxy Score, które “może być przydatnym sygnałem, w którym momencie kupić, sprzedać lub hodlować walutą.”

Niezbędnik każdego tradera?

“Galaxy Score jest łączną miarą kilku wskaźników kryptowaluty, pokazującą ogólny stan, jakość i wydajność coina. W skrócie, pokazuje jak dobrze dana krypto sobie radzi na rynku”

– tłumaczy giełda na swoim polskim profilu na Facebooku.

Znajdziecie ten wskaźnik w lewym dolnym rogu przy wybranym rynku.

CoinDeal

To jednak nie wszystkie nowinki od giełdy. Firma rozdaje swoje tokeny, o czym przeczytacie szerzej tutaj. Jak je zdobyć?

“Musisz się zarejestrować na CoinDeal i uzyskać w pełni zweryfikowany status. To jest naprawdę takie proste!”

– podpowiada CoinDeal.

By zdobyć tokeny wystarczy:

  • zarejestrować się na giełdzie CoinDeal,
  • przejść przez proces weryfikacji na CoinDeal, do czego potrzebny jest dowód tożsamości oraz potwierdzenie adresu
  • kliknąć w przycisk „Get Free Tokens” (Otrzymaj darmowe tokeny),
  • sprawdzić stan swojego portfela.

CoinDeal walczy dziś o bycie niekwestionowanym liderem na polskim rynku kryptowalut. Giełda pozostaje dość młodą firmą, ale bardzo prężnie się rozwija. Dziś sporą część jej klientów stanowią jednak osoby spoza granic Polski. Przy dalszej ekspansji kwestia ta może jednak ulec zmianie.

Firma stawia też na mocny marketing. Finansuje m.in. sportowców. Wśród nich jest np. Damian Grabowski, zawodnik MMA, który we wrześniu będzie walczyć o pas mistrza wagi ciężkiej z samym Philipem De Friesem. Walka odbędzie się dokładnie 14 września w The SSE Arena w Londynie. Jeśli jesteście zainteresowani wydarzeniem możecie dowiedzieć się więcej tutaj.

Obecnie na platformie możesz uzyskać dostęp do aż 50 instrumentów (kryptowaluty, stablecoiny i fiaty). Na rozwój firmy wpływ mają sami użytkownicy, którzy mogą głosować nad wprowadzeniem do obrotu nowej kryptowaluty. Tym samym Coindeal staje się chyba najbardziej demokratyczną giełdą na rynku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Galaxy Score całkiem fajnie działa, testuję odkąd CoinDeal zdecydował się to wprowadzić czyli już prawie 2 tygodnie. Może być świetną pomocą dla nowych w tej branży, aczkolwiek nieco zaawansowanym też się przyda. Widać, że ta giełda się rozwija, za co wielki plus. Mam nadzieję, że się przyjmą w USA tak dobrze jak w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here