Naga MarketsCoinDeal nadal prężnie się rozwija. Wprowadza właśnie dla swoich klientów nowe udogodnienie. Na giełdzie można teraz kupować bitcoiny za pomocą karty kredytowej!

“Wprowadziliśmy kolejne udogodnienie dla naszych użytkowników. Już od dzisiaj możecie kupić Bitcoina za złotówki za pośrednictwem karty kredytowej” – przekazała swoim klientom giełda we wczorajszym komunikacie.

Jak to działa?

CoinDeal przygotował też instrukcję, krok po kroku opisującą, jak można dokonać zakupu:

“Aby jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć ten proces trzymaj się wypisanych przez nas kroków:
♦ zaloguj się na swoje konto na coindeal.com
♦ przejdź w podstronę “wpłać środki”
♦ wybierz PLN jako walutę swojej karty
♦ kwotę w złotówkach, za jaką chcesz kupić Bitcoina, przelicz na dolary
♦ w zaznaczonym na grafice miejscu wpisz przeliczoną kwotę lub z lewej strony ilość BTC jaką chcesz kupić
♦ po kliknięciu w banner “kup za pomocą karty kredytowej” wyświetli się kwota w PLN, która zostanie pobrana z Twojej karty kredytowej.”

W czasie procesu kwota musi zostać przeliczona na USD. Dlaczego?

Jesteśmy giełdą globalną, która cały czas otwiera się na nowe rynki i działa na coraz większą skalę. Staramy się być tak samo dostępni, dla traderów z różnych stron świata” – tłumaczy platforma.

Aby ułatwić Ci przeliczanie*:
10 USD = 50 PLN
20 USD = 80 PLN
50 USD = 200 PLN
100 USD = 400 PLN
200 USD = 785 PLN
500 USD = 1975 PLN
1000 USD = 3950 PLN

*wartość przeliczenia zależna od aktualnego kursu.

CoinDeal walczy o status lidera

CoinDeal jest może młodszą stażem platformą handlową na polskim rynku od np. BitBay, ale prężnie walczy o tytuł lidera. Słynie z bardzo ekspansywnego marketingu – sponsoruje np. różnych sportowców (m.in. zawodnika MMA czy drużynę piłkarską). Ponadto co pewien czas wprowadza kolejne narzędzia dla początkujących i zaawansowanych traderów i inne udogodnienia. Firma emituje też swoje tokeny, o czym przeczytacie szerzej tutaj. 

Przy tak prężnym rozwoju możemy liczyć, że giełda wkrótce jeszcze zyska na znaczeniu na polskim, ale także zagranicznym rynku. Trzymamy kciuki! Tymczasem przygotowujemy się do nowych zakupów BTC!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Fajnie, kolejne udogodnienie. Ogólnie jeśli chodzi o transakcje BTC/PLN Coindeal jest najlepszym rozwiązaniem, nigdy żadnych problemów. Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z BB, ale wole nie ryzykować i zostać mimo wszystko przy mniejszej ale pewnej giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here