Naga MarketsNa rynku kryptowalutowym pojawia się coraz więcej rozwiązań, które mają ułatwić handlowanie w każdym miejscu i dowolnym czasie. Tym razem CoinDeal przedstawia własną aplikację, która dostępna jest już na system Android i iOS.

Aplikacja daje m.in. możliwość:

  • handlowania na aktywnych rynkach,
  • podglądu zmian wykresów walutowych z ostatnich 24 godzin,
  • podglądu wykonanych transakcji ze wszystkimi potrzebnymi informacjami,
  • oraz wiele innych.

POBIERZ NOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ

Coindeal prezentuje aplikację do handlu mobilnego

Aplikacja jest darmowa, a dostęp do niej szybki i prosty. Aby sparować swoje urządzenie z kontem na CoinDeal wystarczy zeskanować ze strony QR kod i zalogować się na urządzeniu mobilnym. Dostęp do konta zostanie zabezpieczony hasłem, odciskiem palca lub skanem twarzy.

Już jakiś czas temu, CoinDeal dodał możliwość analizowania na bieżąco danego rynku i dokonywania jego oceny poprzez odpowiednie narzędzia. Giełda ogłosiła wówczas, że to narzędzie traderskie zostanie dodane wkrótce również do aplikacji mobilnej i będzie można analizować korzyści z danych akcji szybciej i wygodniej.

Dzięki połączeniu tego narzędzia z aplikacją mobilną użytkownik będzie w stanie w jednym miejscu handlować, śledzić odpowiednie sygnały z social mediów oraz dokładniej analizować rynek. To pozwoli na efektywniejsze handlowanie oraz zaoszczędzi sporo czasu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here