Naga MarketsCoinDeal Derivatives zapowiadał się już od kwietnia twierdząc, że przygotują dla użytkowników wygodną i przejrzystą platformę, która umożliwi im granie na dźwigni do 50x na patrze BTC/PLN. Od dzisiaj, rynek futures CoinDeal Derivatives jest aktywny.

CoinDeal Derivatives: rynek futures jest aktywny

Zespół zdaje sobie sprawę jak ważna jest wiedza w świecie kryptowalut. Dlatego przy podejściu do futures, rozpoczęli oni swoje działania od platformy DEMO. Każdy użytkownik oraz nowicjusz na giełdzie, mógł zarejestrować się w kilka sekund na platformę DEMO CoinDeal Derivatves bez przechodzenia procesu KYC. Na start otrzymywaliśmy fikcyjny 1 BTC, na którym mogliśmy testować różne możliwości derywatyw jak: handel na limit order, stop order czy market order.

Dnia 29 października CoinDeal Derivatives uruchamia trading LIVE na futures z duma oferując nam pierwszą możliwość grania na dźwigni do polskiej złotówki. Swój kapitał można zwiększyć aż 50x. Giełda gwarantuje nam osobiste wsparcie poprzez LiveChat oraz treści edukacyjne, które mogą pomóc lepiej poznać świat kontraktów futures.

Rejestracji dokonamy w kilka minut. Wystarczy podać nazwę użytkownika, adres e-mail, stworzyć bezpieczne hasło oraz przejść KYC. Potem można zacząć tradować. Oczywiście, do tego będą nam potrzebne środki, którymi będziemy mogli tradować. Platforma posiada możliwosć wpłat w BTC oraz transakcji środków z rynku spotowego. CoinDeal Derivatives zapewnia, że wszystkie kroki zostaną wyjaśnione w ich FAQ.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNotowania funta (GBP/USD) ponownie ponad 1,30. Sytuacja techniczna EUR/USD
Następny artykułAkcje CD Projekt wrzuciły wyższy bieg. Test 400 zł już wkrótce?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here