Naga MarketsLupa powiększająca skierowana na logo giełdy kryptowalut CoinbaseAmerykańska giełda kryptowalut Coinbase wprowadziła nowe samodzielne rozszerzenie przeglądarki dla swojego Coinbase Wallet, dając użytkownikom możliwość łatwiejszego dostępu do tysięcy cyfrowych aktywów na zdecentralizowanych giełdach, powszechnie znanych jako DEX.

Począwszy od poniedziałku, Coinbase Wallet będzie dostępny jako samodzielne rozszerzenie przeglądarki Chrome, co oznacza, że nowi klienci mogą pobrać narzędzie za darmo. Nowi użytkownicy mają również możliwość importu istniejącego portfela opartego na Ethereum, takich jak MetaMask.Istniejący klienci, którzy korzystali z portfela Coinbase za pośrednictwem WalletLink, będą mieli również możliwość korzystania z nowej funkcji, importując portfel i wprowadzając swoją frazę odzyskiwania.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jones index | prognoza dolar | gpw pkobp | notowania ciech | biomed akcje wykres | notowanie ropy | cd projekt gpw | kurs euro prognozy na najbliższe dni |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKursy walut. Dolar kontynuuje korektę, jen najsilniejszy w grupie G-10
Następny artykułBitcoin z rekordową akumulacją. HODL-erzy trzymają BTC, a kryptowaluta testuje nowe szczyty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here