Naga MarketsBitcoin Cash SV (BSV) powstał 15 listopada 2018 roku w wyniku hard forka sieci Bitcoin Casha. Jak poinformowała największa giełda kryptowalut w USA Coinbase, wprowadzono możliwość wypłaty środków dla zwolenników „wizji Satoshiego”, którzy w swoich portfelach posiadają BSV.


Bitcoin Cash SV wypłacisz na zewnętrzny portfel

eToro uruchamia portfel kryptowalutowyBitcoin SV koncentruje się przede wszystkim na zwiększeniu wydajności dzięki większym i konfigurowalnym przez górników rozmiarom bloków. Poprzez umożliwienie masowego skalowania, Bitcoin SV zamierza utorować drogę dla blockchainu BCH by wspierać znacznie wyższe wolumeny transakcji, co przełoży się na większe zyski z opłat transakcyjnych dla górników.

Użytkownicy Coinbase, którzy trzymali kryptowalutę Bitcoin Cash na swoich rachunkach w czasie gdy dochodziło do hard forka, otrzymali monety BSV w stosunku 1:1. Giełda poinformowała dziś, 3 miesiące po stworzeniu BSV, iż użytkownicy posiadają pełny dostęp do swoich sald. Jednak Coinbase obecnie nie obsługuje handlu Bitcoin Casha SV, więc użytkownicy będą musieli wyeksportować swoje salda BSV do zewnętrznego portfela, jeśli chcą je wymienić na inną kryptowalutę lub walutę fiducjarną.

Giełda Coinbase nie obsługuje zakupu ani sprzedaży BSV, więc nie możesz sprzedać swojego BSV za gotówkę na Coinbase. Możesz za to wysłać swoje saldo BSV do zewnętrznego portfela, postępując zgodnie z instrukcjami – napisano w oświadczeniu.

W połowie stycznia dwaj deweloperzy Roger Taylor i Neil Booth storzyli nową wersję portfela Electrum – Electrum SV przeznaczonego wyłącznie dla Bitcoina SV (BSV).

Bitcoin Cash SV w dolnym zakresie konsolidacji

Od momentu powstania BSV nie licząc początkowych zawirowań, kryptowaluta Bitcoin Cash SV pozostaje pod presją sprzedających systematycznie kontynuując trend spadkowy. Warto jednak zauważyć, iż obecnie notowania znajdują się w dolnym zakresie konsolidacji. Jej węższy zakres ograniczony jest przez poziom wsparcia 57.5 USD oraz opór 86.3 USD.

W przypadku gdyby doszło do silnego przebicia lokalnego dołka, cena może przetestować historyczne minimum w okolicach 36.8 USD. Z drugiej strony pokonanie oporu 86.3 USD oznaczałoby wyrysowanie nowego szczytu, co otwarłoby drogę do poziomu 131.7 USD.

Coinbase umożliwi wypłatę Bitcoin Casha SV
tradingview.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here