Naga Markets 

Logo giełdy coinbaseNa blogu Coinbase  można przeczytać wpis dotyczący nowej inicjatywy firmy. Giełda chce edukować swoich klientów w bardzo oryginalny sposób.


“Celem Coinbase jest stworzenie otwartego systemu finansowego, w którym każdy na świecie może uczestniczyć na równych warunkach za pomocą swojego komputera lub smartfonu. Aby zrealizować tę wizję, musimy uczynić technologię blockchain bardziej dostępną, zarówno w sensie ułatwiania dostępu do kryptowalut, jak i łatwiejszego jej zrozumienia” – czytamy w komunikacie.

Ucz się i zarabiaj!

Coinbase Earn ma być nowym narzędziem giełdy, które “pozwala użytkownikom zdobywać kryptowaluty, jednocześnie ucząc ich [technologii] w prosty i angażujący sposób.” Firma konkretyzuje:

“Chodzi o to, aby użytkownicy mogli lepiej zrozumieć narzędzie i jego technologię, a jednocześnie zdobyć trochę zasobów do wypróbowania. Aby zarządzać popytem, ​​uruchamiamy Coinbase Earn już dziś w trybie tylko dla zaproszonych [uczestników] z jednym zasobem: ZRX. Z czasem planujemy dodać więcej treści edukacyjnych, a także możliwość zarabiania na innych kryptowalutach.

Jeśli otrzymałeś e-mailem zaproszenie do Coinbase Earn, możesz przejść do strony Coinbase Earn ZRX, aby zdobyć niewielkie ilości kryptowaluty, wykonując zadania edukacyjne, takie jak krótkie lekcje wideo i quizy. Jeśli jednak nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia, nie przejmuj się – nadal możesz przeglądać wszystkie treści edukacyjne na stronie Zarabianie z Coinbase za darmo i możesz zarejestrować się na liście oczekujących, aby otrzymywać powiadomienia, ponieważ dostępnych jest więcej zadań edukacyjnych.”

Skąd ten pomysł? Ponoć firma przeprowadziła badania, z których wynika, że największą barierą dla osób chcących inwestować w kryptowaluty jest brak wiedzy na temat tego rynku i tematu. “Wiele osób, które badaliśmy, wyraziło silne pragnienie, aby dowiedzieć się o nowych i różnych zasobach kryptograficznych poza Bitcoinem, ale nie wiedziało, od czego zacząć” – tłumaczy giełda.

Nowa klasa inwestorów

Pomysł Coinbase jest na tyle innowacyjny, że dotychczas istniały dwa najpopularniejsze sposoby, by uzyskać kryptowalutę – wydobywanie lub kupowanie. To pierwsze wymaga wiedzy technicznej i wysokich kosztów początkowych, natomiast zakup jest warunkowany oczywiście posiadaniem kapitału. Teraz wygranie kryptowaluty w quizie daje szansę osobom, które nie kwalifikowały się do żadnej z tych dwóch grup:

Zdobycie kryptowaluty to trzecia opcja. Daje potencjał do rozszerzenia bazy użytkowników blockchaina (…). Dzieje się tak, ponieważ można – teoretycznie – zdobyć kryptowalutę po prostu klikając przyciski na telefonie lub laptopie.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here