Naga MarketsLogo giełdy coinbaseZgodnie z oświadczeniem giełdy kryptowalutowej Coinbase, uruchomiono specjalne transgraniczne przelewy, dzięki czemu klienci Coinbase Pro i Prime mogą korzystać z przelewów bankowych finansując swoje konta. Wybrani klienci będą mogli teraz używać również innych usług m.in. Coinbase Custody czy trading desku.


Zobacz również: Chiny: Właściciel 7000 koparek zamyka biznes pomimo taniej energii elektrycznej

Wiele nowych opcji dla wybranych klientów

Międzynarodowerynek światowy przelewy będą realizowane w czasie rzeczywistym za pomocą transakcji SWIFT. Ta nowa funkcja umożliwi klientom Coinbase w wielu krajach w Azji i Europie uzyskać dostęp do głębokiej płynności dostarczanej przez Coinbase po raz pierwszy w historii.

Do dyspozycji będzie także stablecoin giełdy – USDC, który jest zabezpieczony jeden do jednego dolarem amerykańskim i przechowywany w funduszu rezerwowym giełdy. Tokeny są wymienialne w dowolnym momencie za jednego dolara amerykańskiego, bezpłatnie, za pośrednictwem Coinbase Prime.

W ciągu ostatniego roku setki nowych kryptowalutowych funduszy hedgingowych rozpoczęło działalność na całym świecie, a wiele setek tradycyjnych instytucji, takich jak firmy handlowe czy fundacje zaczęły aktywnie handlować zasobami cyfrowymi. Giełda Coinbase posiada unikalne usługi trafiające dla szerokiego grona odbiorców:

  • Coinbase Custody– partnerstwo spółki z podmiotem trzecim, które ma na celu monitorowanie działań giełdy oraz jej audyt.
  • Coinbase Markets– zapewnienie płynności platformie, dzięki czemu będzie możliwość szybszego handlu i dostępu do najświeższych notowań
  • Coinbase Prime– platforma tradingowa oferowana graczom instytucjonalnym, dostarczająca narzędzi przydatnych do handlu kryptowalutami.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here