Naga Markets webinar


Logo giełdy coinbaseZgodnie z oświadczeniem giełdy kryptowalutowej Coinbase, uruchomiono specjalne transgraniczne przelewy, dzięki czemu klienci Coinbase Pro i Prime mogą korzystać z przelewów bankowych finansując swoje konta. Wybrani klienci będą mogli teraz używać również innych usług m.in. Coinbase Custody czy trading desku.


Zobacz również: Chiny: Właściciel 7000 koparek zamyka biznes pomimo taniej energii elektrycznej

Wiele nowych opcji dla wybranych klientów

Międzynarodowerynek światowy przelewy będą realizowane w czasie rzeczywistym za pomocą transakcji SWIFT. Ta nowa funkcja umożliwi klientom Coinbase w wielu krajach w Azji i Europie uzyskać dostęp do głębokiej płynności dostarczanej przez Coinbase po raz pierwszy w historii.

Do dyspozycji będzie także stablecoin giełdy – USDC, który jest zabezpieczony jeden do jednego dolarem amerykańskim i przechowywany w funduszu rezerwowym giełdy. Tokeny są wymienialne w dowolnym momencie za jednego dolara amerykańskiego, bezpłatnie, za pośrednictwem Coinbase Prime.

W ciągu ostatniego roku setki nowych kryptowalutowych funduszy hedgingowych rozpoczęło działalność na całym świecie, a wiele setek tradycyjnych instytucji, takich jak firmy handlowe czy fundacje zaczęły aktywnie handlować zasobami cyfrowymi. Giełda Coinbase posiada unikalne usługi trafiające dla szerokiego grona odbiorców:

  • Coinbase Custody– partnerstwo spółki z podmiotem trzecim, które ma na celu monitorowanie działań giełdy oraz jej audyt.
  • Coinbase Markets– zapewnienie płynności platformie, dzięki czemu będzie możliwość szybszego handlu i dostępu do najświeższych notowań
  • Coinbase Prime– platforma tradingowa oferowana graczom instytucjonalnym, dostarczająca narzędzi przydatnych do handlu kryptowalutami.


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here