Naga Markets
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych platform wymiany kryptowalut na której tylko w 2018 roku wymieniono ponad 4,5 mln BTC otwiera swoje biuro w Japonii. Coinbase na swoim blogu poinformowało o objęciu fotela prezesa nowej dywizji firma przez Nao Kitazawę. 


Kitazawa, który pracował niegdyś w Morgan Stanley gdzie odpowiedzialny był za przebieg przejęć i fuzji maprzed sobą ambitne zadanie stworzenia od podstaw marki Coinbase w Japonii.

Platforma, która uruchomiła kilka produktów przeznaczonych dla inwestorów instytucjonalnych pragnących wejść w świat kryptowalut zamierza podjąć ścisłą współpracę z krajowym refgulatorem rynków finansowych – Financial Services Agency – w celu opracowania kompleksowych rozwiązań prawnych dotyczących handlu kryptowalutami.

Gigant w kryptowalutowym raju

Japonia jako jedno z pierwszych państw zalegalizowało Bitcoina jako pełnoprawny środek płatności i dotychczas pozostaje jednym z największych ośrodków wymiany kryptowalut.

Negatywna historia Coincheck, które po ataku hackerskim stało się wrogiem publicznym numer jeden nie powstrzymuje Coinbase, które liczy na dalszy rozwój swojej marki w kraju Kwitnącej Wiśni. Wyceniana na osiem miliardów giełda obsługuje ponad 20 milionów klientów z 32 państw na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 5 czerwca
Następny artykułO wykresach ani słowa: AUD/USD, EUR/GBP, GBP/CHF
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here