Naga MarketsCoinbase jest to bezpieczna platforma online służąca do kupowania, sprzedawania oraz przechowywania cyfrowych walut (kryptowalut). Została założona w czerwcu 2012-go roku przez Briana Armstronga (Prezes zarządu) oraz Freda Ehrsama. Główna siedziba giełdy znajduje się w San Francisco (USA).

Coinbase – co to jest?

Coinbase pośredniczy w wymianie kryptowalut takich jak Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) oraz Litecoin (LTC) z walutami fiducjarnymi w około 32 krajach. Transakcje bitcoinowe oraz przechowywanie kryptowalut możliwe jest w 190 krajach świata. Giełda obsługuje ponad 20 milionów użytkowników, a obrót kryptowalut przekroczył 150 miliardów dolarów i jest jedną z dwóch największych amerykańskich giełd kryptowalutowych (wraz z Gemini).Oferta Coinbase

W zależności od stopnia zaawansowania i potrzeb klienta, Coinbase posiada zróżnicowaną ofertę produktową. Poniżej znajduje się tabela z produktami:

Produkty Coinbase | źródło: ww.coinbase.com

Dla wszystkich umożliwione zostało sprzedaż i kupno kryptowalut. Toshi służy jako portfel dla krypto oraz przeglądarka sieci Ethereum zapewniająca uniwersalny dostęp do usług finansowych. Z kolei dzięki Earn.com można zarabiać Bitcoiny odpowiadając na e-maile oraz wykonując zadania. Zarobione w ten sposób pieniądze można zatrzymać dla siebie lub przeznaczyć na cele charytatywne.

Pozostałe produkty skierowane są dla biznesu, zaawansowanych traderów oraz instytucji.

Informacje na temat Coinbase z portalu Comparic

Poniżej znajdują się linki do najważniejszych informacji, w których występuje giełda Coinbase:

Najważniejsze linki:

Strona internetowa: https://www.coinbase.com/

Twitter: https://twitter.com/coinbase

Facebook: https://www.facebook.com/Coinbase

Blog: http://blog.coinbase.com/Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here