Naga MarketsGiełda kryptowalut Coinbase będąca największa tego typu platformą w Stanach Zjednoczonych ogłosiła wieloletnie partnerstwo z National Basketball Association (NBA) i Women’s National Basketball Association (WNBA). Umowa ta pojawia się w momencie, gdy NBA przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu 2021-2022, świętując równocześnie 75. rocznicę istnienia związku.

Coinbase oficjalnym sponsorem NBA

Platforma wymiany kryptowalut Coinbase poinformowała, iż stanie się wyłącznym partnerem NBA, WNBA, NBA G League, NBA 2K League i USA Basketball w ramach wieloletniej umowy sponsorskiej.Według NBA, Coinbase stworzy “unikalne treści, innowacje, aktywacje i doświadczenia” dla fanów koszykówki, dzięki czemu dowiedzą się oni o przestrzeni kryptowalutowej.

Szefowa marketingu Coinbase Kate Rouch przyzaje, że partnerstwo będzie obejmowało “interaktywne doświadczenia, aby zaangażować się w niesamowitą społeczność NBA i WNBA oraz sportowców na całym świecie.”

Według danych Statista, mecze sezonu regularnego NBA 2019-2020 oglądało średnio 1,6 miliona osób. Partnerstwo z Coinbase z pewnością przyczyni się więc do budowania świadomości nt. rynku kryptowalut wśród fanów tego sportu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: selvita notowania | pzu gpw | livechat akcje kupno | co to jest blik | s p 500 | giełda xtb | biomed akcje wykres | kernel akcje kupno |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAkcjonariusze Immofinanz zdecydowali o 0,75 euro dywidendy na akcję
Następny artykułFacebook rozpoczął pilotaż portfela kryptograficznego Novi z Coinbase
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here