TMS


Coinbase ogłosił uruchomienie kilku nowych produktów, które mają celować we wchodzących na rynek kryptowalutowy klientów instytucjonalnych. Gwałtowny napływ dużych graczy i ich kapitału skłonił Coinbase do rozwinięcia nowych rozwiązań, specjalnie dla nich. To kolejny krok mający na celu przyciągnięcie do siebie tradycyjnych instytucji finansowych.

Adam White, General Manager w Coinbase, pisze: “Wdrażamy te rozwiązania, ponieważ przyspieszają one światową adaptację kryptowalut poprzez przyciągnięcie nowego kapitału, większą świadomość i dodatkową infrastrukturę. Ruch ten wymaga produktów i usług dostosowanych do potrzeb graczy instytucjonalnych. Coinbase rozwijał je wraz z wiodącymi instytucjami i teraz z dumą ogłasza ich formalne uruchomienie.”

White zapewnił, że wszystkie proponowane rozwiązania idą w parze z regulacjami SEC dotyczącymi handlu kryptowalutami, dzięki czemu giełda stała się ulubioną wśród dużych graczy. Spółka wprowadziła łącznie trzy produkty.

Coinbase Custody to partnerstwo spółki z podmiotem trzecim, które ma na celu monitorowanie działań giełdy oraz jej audyt. Pozwoli to na zwiększenie jej transparentność i zaufanie. Coinbase Markets dostarczy płynności platformie, dzięki czemu będzie możliwość szybszego handlu i dostępu do najświeższych notowań. Coinbase Prime to platforma tradingowa oferowana graczom instytucjonalnym, dostarczająca narzędzi przydatnych do handlu kryptowalutami.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here