Naga Markets


Coinbase ogłosił uruchomienie kilku nowych produktów, które mają celować we wchodzących na rynek kryptowalutowy klientów instytucjonalnych. Gwałtowny napływ dużych graczy i ich kapitału skłonił Coinbase do rozwinięcia nowych rozwiązań, specjalnie dla nich. To kolejny krok mający na celu przyciągnięcie do siebie tradycyjnych instytucji finansowych.

Adam White, General Manager w Coinbase, pisze: “Wdrażamy te rozwiązania, ponieważ przyspieszają one światową adaptację kryptowalut poprzez przyciągnięcie nowego kapitału, większą świadomość i dodatkową infrastrukturę. Ruch ten wymaga produktów i usług dostosowanych do potrzeb graczy instytucjonalnych. Coinbase rozwijał je wraz z wiodącymi instytucjami i teraz z dumą ogłasza ich formalne uruchomienie.”

White zapewnił, że wszystkie proponowane rozwiązania idą w parze z regulacjami SEC dotyczącymi handlu kryptowalutami, dzięki czemu giełda stała się ulubioną wśród dużych graczy. Spółka wprowadziła łącznie trzy produkty.

Coinbase Custody to partnerstwo spółki z podmiotem trzecim, które ma na celu monitorowanie działań giełdy oraz jej audyt. Pozwoli to na zwiększenie jej transparentność i zaufanie. Coinbase Markets dostarczy płynności platformie, dzięki czemu będzie możliwość szybszego handlu i dostępu do najświeższych notowań. Coinbase Prime to platforma tradingowa oferowana graczom instytucjonalnym, dostarczająca narzędzi przydatnych do handlu kryptowalutami.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here