Naga Markets


Giełda kryptowalutowa Coinbase, należąca do jednych z najbardziej nietypowych startupów w kalifornijskim Sillicon Valley, cieszy się eksplozją popularności. Jak informuje Washington Post, przedsiębiorstwo obsługuje już ponad 20 milionów rachunków, czyli prawie tyle co Fidelity Investments oraz dwukrotnie więcej od Charles Schwab, należące do czołówki korporacji finansowych.


Co więcej, Coinbase świadczy swoje usługi klientom każdego rodzaju – zaczynając od skromnych inwestorów detalicznych, a na profesjonalnych funduszach hedgingowych kończąc. Stabilny wzrost nie byłby możliwy gdyby nie praca prezesa spółki, Briana Armstronga. Na swoim blogu szczerze opowiada o zmaganiach, z jakimi borykał się prowadząc firmę, między innymi w zakresie budowania odpowiedniego zespołu.

“Skupienie się na ludziach to prawdopodobnie największa dźwignia finansowa, na jaką można poświęcić czas jako CEO, ponieważ wielcy ludzie budują wspaniałe produkty, co prowadzi do dużych zysków (w tej kolejności)” – pisał w swoim internetowym dzienniku.

W celu obsługi wzmożonego ruchu i rosnącej bazy klientów, w przeciągu ostatnich 90 dni zespół Coinbase powiększył liczbę zatrudnionych w suporcie o 150%, zmniejszył średni czas odpowiedzi na pierwsze zapytanie do poniżej 10 godzin (dla 95% wszystkich wiadomości napływających od użytkowników).

Pomimo krytyki związanej z powolnym dodawaniem nowych monet i tokenów, problemów z utrzymaniem platformy online w trakcie wzmożonej zmienności oraz oskarżeń mówiących o insider tradingu, giełda radzi sobie naprawdę dobrze. Jest jedną z nielicznych, która prowadzi w USA rozmowy z lokalnymi regulatorami, w celu pozyskania licencji bankowej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here