Naga MarketsCoinbase NFT ma listę ponad miliona osób oczekujących do wejścia na giełdęGiełda Coinbase otworzyła za pośrednictwem swojej strony internetowej listę oczekujących, ogłaszając swoją nową platformę NFT, która ma zostać uruchomiona jeszcze w tym roku. Platforma o nazwie Coinbase NFT będzie początkowo wspierać oparte na Ethereum standardy tokenów ERC-721 i ERC-1155, z planami rozszerzenia wsparcia na inne blockchainy w przyszłości.

Coinbase NFT: ponad milion osób oczekuje na uruchomienie giełdy

Na wczesny dostęp do platformy NFT czeka prawie 1,1 miliona osób. Sanchan Saxena, wiceprezes ds. produktu giełdy Coinbase napisała w swoim tweecie, że tak ogromne zainteresowanie na liście oczekujących tymczasowo zepsuło stronę internetową, na której przyjmowano zapisy.W drugim kwartale 2021 roku oficjalna baza użytkowników Coinbase liczyła około 68 milionów zweryfikowanych użytkowników i 8,8 milionów aktywnych klientów. Nie dziwi więc fakt, że nowa platforma NFT może wkrótce stanowić poważną konkurencję dla gigantów takich jak OpenSea.

Według danych z DappRadar OpenSea ma 30-dniową średnią kroczącą na poziomie 260 tysięcy aktywnych użytkowników, którzy przeprowadzili łącznie 2,49 miliona transakcji w ciągu ostatniego miesiąca.

invest

– Lista oczekujących na Coinbase NFT jest już większa niż portfele OpenSea – napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

Nowa platforma Coinbase NFT będzie początkowo dostępna jedynie dla klientów w USA, mających powyżej 18 lat, jednak przyszłości zostanie ona rozszerzona o rynki międzynarodowe.

Wejście giełdy Coinbase w sektor niewymienialnych tokenów NFT jest odpowiedzią na ruchy ze strony konkurencji, gdyż inne giełdy kryptowalutowe takie jak FTX i Binance uruchomiły już własne rynki NFT.

Binance NFT otworzyło się na nowy sektor już w czerwcu, a nowa platforma ma na celu zapewnienie niskich kosztów transakcji.  FTX i FTX.US uruchomiły platformy NFT z ograniczoną funkcjonalnością dopiero w zeszłym miesiącu, rozszerzając swoje wsparcie o blockchain Solana.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ciech notowania | biomed akcje notowania | notowania biomed | notowanie euro | notowania mercator | nasdaq wykres | stalprodukt akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here