Naga MarketsLogo giełdy coinbaseGłówna amerykańska giełda kryptowalut Coinbase uruchomiła kartę Coinbase Card, która umożliwia klientom z Wielkiej Brytanii płacenie w sklepach i w sieci za pomocą cyfrowych walut. Start projektu ogłoszono na blogu firmy 10 kwietnia.

Karta Coinbase to karta płatnicza Visa zasilana saldem kryptowalutowym z konta klienta giełdy. Tym samym nowa usługa umożliwia dokonywanie zakupów w walutach cyfrowych na całym świecie. Coinbase natychmiast zamienia kryptowaluty klientów na walutę fiducjarną, aby dokończyć proces zakupu.

Karta i inne usługi

Firma wydaje również aplikację Coinbase Card na iOS i Android, która integruje konto giełdowe klienta z aplikacją i pozwala mu wybrać konkretny portfel do zasilenia karty. Aplikacja zapewnia dodatkowo dostęp do rachunków, podsumowań transakcji, kategorii wydatków i innych funkcji. Karta obsługuje wszystkie cyfrowe zasoby dostępne do zakupu i sprzedaży na platformie giełdy.

Karta jest wydawana przez upoważnioną i regulowaną instytucję pieniądza elektronicznego Paysafe Financial Services Limited. Obecnie Coinbase Card jest dostępna dla klientów w Wielkiej Brytanii, jednak gigant rynku e-walut planuje dodać wsparcie dla innych krajów europejskich w najbliższym czasie.

Praca szuka człowieka

Wcześniej Visa ogłosiła, że szuka kogoś, kto zajmie stanowisko Technical Product Manager w Visa Fintech w swoim biurze Palo Alto. Opis stanowiska stwierdza, że ​​kandydat powinien mieć dogłębne zrozumienie technologii rozproszonej księgi i branży kryptograficznej.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here