Naga MarketsLogo giełdy coinbaseGłówna amerykańska giełda kryptowalut i dostawca portfeli na cyfrowe waluty, Coinbase, rozszerza swój handel na więcej krajów.

Coinbase i profesjonalna platforma handlowa Coinbase Pro wprowadzają konwersje krypto-krypto dla mieszkańców kolejnych 11 krajów Ameryki Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie giełda działa również w Argentynie, Meksyku, Peru, Kolumbii, Chile, Indiach, Hongkongu, Korei Południowej, Indonezji, a także na Filipinach i w Nowej Zelandii.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowa grupa klientów

Klienci z wyżej wymienionych krajów mogą teraz przechowywać, handlować, wysyłać i odbierać kryptowaluty. Giełda sugeruje w poście, że kryptowaluty przechodzą z obecnej „fazy inwestycyjnej” do „fazy użytkowej” po zastosowaniu wielu nowych przypadków użycia. Coinbase wyjaśnia:

„Może to przybrać formę zdecentralizowanych wersji tradycyjnych usług finansowych, takich jak pożyczki lub mikropłatności lub naprawdę nowatorskie aplikacje kryptograficzne, o których jeszcze nikt nie pomyślał. Możliwość konwersji z jednej krypto na drugą będzie stanowić podstawę tej nowej zdecentralizowanej gospodarki.”

Nowe rozwiązania

Niedawno Coinbase wprowadziło kilka nowych rozwiązań, w tym dodanie wsparcia dla EOS (EOS), Augur (REP) i Maker (MKR) oraz otwarcie się na płatności transgraniczne. Ten ostatni krok umożliwia użytkownikom natychmiastowe wysyłanie i odbieranie pieniędzy, a także ich konwersję na lokalną walutę.

Wcześniej Coinbase uruchomiło również Coinbase Card z Visa, która to usługa umożliwia klientom z Wielkiej Brytanii płacenie w sklepie i online za pomocą kryptowalut. Nowa usługa umożliwia Coinbase natychmiastowe przekształcenie kryptowalutowych funduszy klientów na walutę fiducjarną w celu dokończenia zakupu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here