Naga Markets

Coinbase dodało wsparcie dla 3 altcoinów sieci Ethereum (ETH): INJ, PUNDIX oraz XMONGiełda kryptowalut Coinbase ogłosiła wsparcie dla trzech altcoinów opartych na sieci Ethereum (ETH). Wśród nich znalazły się Injective (INJ), Pundi X (PUNDIX) oraz platforma dla tokenów NFT o nazwie XMON (XMON).

Coinbase znowu poszerza swoją listę tokenów Ethereum

Wszystkie trzy aktywa kryptowalutowe zostały uwzględnione w najnowszej aktualizacji mapy drogowej Coinbase na początku tego miesiąca, którą stworzyła jako sposób na zwiększenie przejrzystości i wyeliminowanie potencjalnych oskarżeń o insider tradingu.Po ogłoszeniu, każdy altcoin reagował chwilowym umocnieniem, jednak ze względu na raczej negatywne nastroje na rynku cyfrowych aktywów, aprecjacja szybko została przekuta w spadki.

Najsilniejsze ruchy było widać na wykresie PUNDIX, który zyskiwał w poniedziałek ponad 14% i starał się rosnąc również we wtorek. Kryptowaluta wraca jednak do spadków i dzisiaj traci 5%, kosztując niespełna 0,5 dol. Notowania INJ w chwili ogłoszenia zmian rosły o 8,6%, jednak dzisiaj tracą ponad 2% i trzymają się poziomu 1,5 dol. Platforma XMON zyskiwał ponad 6% w poniedziałek, dwie kolejne sesje przyniosły jednak deprecjację. Podobnie z resztą jak na szerokim rynku cyfrowych aktywów.

W zeszłym miesiącu dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong, powiedział, że ostatecznym celem platformy jest notowanie jak największej liczby aktywów kryptowalutowych, o ile spełniają one określone kryteria bezpieczeństwa i legalności.


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

XTB

– To trochę jak Amazon lub coś takiego, gdzie produkt może mieć trzy gwiazdki lub może mieć pięć gwiazdek, ale jeśli zacznie konsekwentnie otrzymywać jedną gwiazdkę, prawdopodobnie jest to oszustwo lub defekt i Amazon go usunie. W przeciwnym razie, chcesz pozwolić rynkowi zdecydować samodzielnie.

Moje przekonanie jest takie, że z czasem będą miliony takich aktywów, więc mam nadzieję, że nie będzie to news za każdym razem, gdy dodamy jeden w przyszłości – mówił Armstrong.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here