Naga Markets


Logo giełdy coinbaseGiełda Coinbase kontynuuje swój dynamiczny rozwój. Dziś oficjalnie ogłosiła, że planuje dodać na swoją platformę handlową aż 31 tokenów i kryptowalut.


W oświadczeniu giełdy czytamy:

“Jak ogłosiliśmy we wrześniu, celem Coinbase jest oferowanie wsparcia dla wszystkich aktywów, które spełniają nasze standardy i są w pełni zgodne z lokalnym prawem. Z biegiem czasu zamierzamy zaoferować naszym klientom dostęp do ponad 90% wszystkich cyfrowych zasobów zgodnie z limitem rynkowym. Aby jednak ta wizja stała się rzeczywistością, oceniamy przyszłe aktywa w oparciu o nasze Cyfrowe Ramy Aktywów, aby ocenić czynniki takie jak bezpieczeństwo i zgodność projektu z naszą misją stworzenia otwartego systemu finansowego dla świata.”

Długa lista

Po tym wstępie Coinbase wymienia nowe tokeny i kryptowaluty, które planuje wkrótce dodać na swoją platformę. Alfabetycznie są to: Cardano (ADA), Aeternity (AE), Aragon (ANT), Bread Wallet (BRD), Civic (CVC), Dai (DAI ), district0x (DNT), EnjinCoin (ENJ), EOS (EOS), Golem Network (GNT), IOST (IOST), Kin (KIN), Kyber Network (KNC), ChainLink (LINK), sieć Loom (LOOM), Loopring (LRC), Decentraland (MANA), Mainframe (MFT), Maker (MKR), NEO (NEO), OmiseGo (OMG), Po.et (POE), QuarkChain (QKC), Augur (REP), Request Network ( REQ), status (SNT), Storj (STORJ), gwiezdny (XLM), XRP (XRP), Tezos (XTZ) i Zilliqa (ZIL).

Dalej giełda kontynuuje:

“Dodanie nowych zasobów wymaga znaczących prac eksploracyjnych zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem zgodności, i nie możemy zagwarantować, że wszystkie aktywa, które ocenimy, zostaną ostatecznie przeznaczone do obrotu. Ponadto możemy zadecydować, że niektóre z tych zasobów zostaną włączone tylko dla klientów pod kątem ich kupowania i sprzedawania, bez możliwości wysyłania lub odbierania za pomocą lokalnego portfela. (…)”.

Już wcześniej giełda ogłosiła, że bada pięć nowych aktywów – tokenów ERC20 – które chce włączyć do swojej oferty. Firma przyznaje też, że wkrótce ogłosi kolejną część kryptowalut i tokenów, które może pojawią się na jej platformie.

Coinbase wprowadziło też na swoją platformę token 0x (ZRX). Informację podano w oficjalnym komunikacie opublikowanym 11 października.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here