Naga MarketsCoinbase Visa CardCoinbase Card poinformowało dziś o rozszerzeniu wsparcia dla pięciu kolejnych kryptowalut i ekspansji w 10 nowych krajach. Uruchomiona w kwietniu 2019 roku Coinbase Card obsługuje obecnie łącznie dziewięć walut kryptograficznych w 29 krajach Europy.


Coinbase Card w końcu w Polsce

Z informacji przekazanych przez Coinbase Card wynika, że do grona kryptowalut wspieranych przez kartę debetową Visa dołączyły XRP, Stellar (XLM), Basic Attention Token (BAT), 0x (ZRX) i Augur (REP). Coiny te dołączają do grona innych popularnych kryptowalut takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) i Litecoin (LTC).

Karta debetowa Visa Coinbase Card umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów przy użyciu kryptowalut z ich rachunków w Coinbase. Aby sfinalizować zakup, Coinbase przetwarza cyfrowe środki klientów na pieniądze fiducjarne.

Od teraz, z udogodnienia tego skorzystać mogą także obywatele Bułgarii, Chorwacji, Danii, Węgier, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Rumunii, Szwecji oraz Polski.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCondo- i aparthotele przyciągają nieświadomych inwestorów. KNF i UOKiK ostrzega przed inwestycjami
Następny artykułForex Live trading z Maksymilianem Bączkowskim, 14 listopada 2019 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here