Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Coinbase ogłosiła w czwartek serię nowych produktów skierowanych do klientów detalicznych, wśród których znalazły się materiały edukacyjne dotyczące 50 najpopularniejszych kryptowalut, nowa sekcja na stronie giełdy poświęcona początkującym inwestorom oraz najciekawsza z nowinek – Coinbase Bundle – będąca niczym innym jak „pakietami kryptowalutowymi”


Nowy sposób na kupowanie kryptowalut od Coinbase

„Ważony rynkowo wybór pięciu kryptowalut dostępnych do kupna i sprzedaży w Coinbase. Możesz kupić pakiet zawierający 5 tokenów już za zaledwie $25 dolarów” – informuje przedsiębiorstwo na swoim oficjalnym blogu.

Kupno jednej waluty kryptograficznej może być łatwe, jeśli inwestor dokładnie zna swoje preferencję. Spora liczba początkujących traderów i rosnący wybór dostępnych aktywów sprawia jednak, że wiara w udany zakup lub dobrze zrealizowaną transakcję cały czas maleje. Coinbase Bundle ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie rozwijającego się rynku.

Klienci wybierają, ile kryptowaluty chcą posiadać. Wykorzystując aktualną kapitalizację w momencie zakupu, Coinbase oblicza zdywersyfikowany portfel dostępnych walut kryptograficznych, które można kupić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Pakiety zaczynają się już od 25 dolarów i ułatwiają każdemu posiadanie takiej ilości udziału w walucie kryptograficznej, jaką uzna za odpowiednią.

Po zakupie pakietu, podstawowe waluty kryptograficzne są przechowywane w ich odpowiednich portfelach i zachowują się tak samo jak osobne waluty kryptograficzne na koncie inwestora. Ten może kupować, sprzedawać, wysyłać i odbierać każdą z nich jako niezależne aktywa. Pakiety Coinbase Bundles wystartowały 27 sierpnia i będą dostępne dla klientów z USA oraz Europy w przeciągu najbliższych tygodni.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jak prezentuje się przykładowy pakiet?

Ważony koszyk kryptowalut i konkretny pakiet oferowany przez giełdę prezentuje się obecnie następująco:

  • 75,97% stanowi Bitcoin
  • 14,90% stanowi Ethereum
  • 6,07% stanowi Bitcoin Cash
  • 2,28% stanowi Litecoin
  • 0,78% stanowi Ethereum Classic

Wartości obliczane są na podstawie łącznej kapitalizacji danego aktywa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here