Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
cognor

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała wczoraj prawie 14% przy wysokich obrotach, dzięki czemu znalazła się w ścisłej czołówce najmocniej zyskujących walorów. Od końca stycznia poruszamy się w bardzo dynamicznym trendzie wzrostowym ale od kilkunastu sesji trwała łagodna korekta. Podczas wczorajszej sesji doszło do jej zakończenia, na co wskazuje także rosnący wolumen. Prawdopodobnie zaczyna się kolejny impuls popytowy, który powinien doprowadzić do pokonania oporu w rejonie 1,34 zł. Kolejnym celem popytu mogą być okolice 1,57 zł, a więc możliwe, że przed nami kolejne kilkanaście procent zwyżki. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach pisałem 24 lutego.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

lwb

Wzrosty o niemal 9% to niewątpliwie sukces strony popytowej podczas wtorkowej sesji. Pod względem technicznym wybity został opór okolic 43 zł czyli poziom poprzedniego wierzchołka. Widoczna gołym okiem jest budowana od końca stycznia wzrostowa struktura. Niebawem kupujący powinni zmierzyć się z linią trendu spadkowego. Zapewne wielu czytelnikom narzucają się porównania z JSW, na której wzrosty są bardziej spektakularne. Możliwe wiec, że Bogdanka także będzie mocno zyskiwać, aczkolwiek w przypadku obu spółek należy pamiętać, że wzrosty są powiązane z rosnącymi cenami węgla, a to nie musi być wcale trwała tendencja. Warto więc obserwować zarówno wykres spółki jaki notowania węgla.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here