Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka była najmocniejszym punktem wczorajszej sesji rosnąć o ponad 16% przy obrotach najwyższych od kilku miesięcy. Pod względem technicznym naruszona została linia trendu spadkowego i obecnie kurs testuje opór okolic 1,35 zł czyli cała serię wcześniejszych szczytów. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostów podpartą wolumenem, wydaje się że spółka ma szansę na przełamanie oporu i dalsze wzrosty. Wczoraj pojawiła się nowa rekomendacja z podwyższoną ceną docelową do poziomu 1,73 zł. Możliwe, że po przełamaniu oporu kurs osiągnie w dość szybkim czasie właśnie te rejony. Ostatnio o spółce pisałem 16 czerwca.

Spółka zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania.

lsisoft

Trzecią wzrostową sesję z rzędu, przy narastających obrotach zanotowała spółka LSI Soft, która wczoraj zyskała 3,5%. Kurs wyrównał poziom poprzedniego wierzchołka i wygląda na to, że zanosi się na jego wybicie. Biorąc pod uwagę szerszy kontekst czyli dynamiczny trend wzrostowy z jakim mamy do czynienia od początku roku, byłby to sygnał do ataku dotychczasowego maksimum trendu. Jeżeli powiodłoby się pokonanie tego szczytu to prawdopodobnie cena może rosnąć do okolic 12 zł, gdzie mamy kolejne opory. O wzrostach informujemy od 21 kwietnia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSrebro – nadal w konsolidacji – 22 lipca 2016
Następny artykułAUDCAD mocny sygnał zakupu po zebraniu z dołu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here