Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
cognor

Poniedziałek okazał się kolejnym udanym dniem dla posiadaczy akcji Cognor. Spółka zyskała tego dnia 7,6% przy całkiem niezłych obrotach. Trend wzrostowy zapoczątkowany w lutym ubiegłego roku odnotował nowe maksimum. Na wykresie tygodniowym widać, że zbliżamy się do kluczowego oporu okolic 2-2,10 zł. Wydaje się, że z dużym prawdopodobieństwem można zakładać wzrosty w najbliższym czasie i próbę sforsowania oporu. Trudno jednak prognozować ewentualne jego wybicie. Korekta będzie raczej wskazana, a jej charakter może sporo powiedzieć o siłach popytu i podaży.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

KSG Agro jest holdingiem rolniczym. Do głównych zadań Grupy zaliczyć należy produkcję zbóż, warzyw oraz dostarczanie produktów spożywczych do sieci handlowych.

ksgargo

Spółka wzrosła podczas poniedziałkowej sesji o 8,3%. Wzrosty były podparte najwyższymi obrotami od połowy listopada ubiegłego roku. W taki sposób wygląda kolejny impuls wzrostowy w panującym trendzie. Wydaje się, że najbliższym zadaniem kupujących jest sforsowanie poziomu poprzedniego szczytu i zanotowanie nowego maksimum trendu wzrostowego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 9 stycznia 2017: USD/CAD, GBP/CHF
Następny artykułAUD/CHF – odbicie od oporu, opcja PUT
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here