Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

Wykres w skali tygodniowej pokazuje, że cena dotarła do kluczowego oporu okolic 2 zł. W tym rejonie może dojść przynajmniej do korekty, tym bardziej, że sprzyja temu sytuacja na szerokim rynku. Charakter spadków może mieć decydujący wpływ na dalsze losy trendu wzrostowego. Jeżeli nie nastąpi gwałtowna wyprzedaż, to szanse na przełamanie oporu w niedalekiej przyszłości będą całkiem spore.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny pokazuje, że na razie sytuacja jest względnie korzystna tzn. spadki postępują bardzo powoli przy nieco niższym wolumenie. Zejście poniżej 1,77 zł, co miało miejsce wczoraj, może przedłużyć korektę do okolic linii trendu. Jeżeli spadki utrzymają dość łagodny charakter to wydaje się, że za jakiś czas będzie można oczekiwać kolejnej próby ataku na kluczowy opór 2 zł. W krótkim terminie prawdopodobnie korekta będzie kontynuowana. Ostatnio o spółce pisałem 10 stycznia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here