Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że aktualny ruch wzrostowy został zapoczątkowany z ważnego wsparcia jakim było poprzednie minimum. Jak na razie trwające od lutego wzrosty zatrzymały się na lokalnym oporze nieco powyżej 1,20 zł. Wzrosty te nie spowodowały zmiany układu coraz niżej położonych wierzchołków. Wydaje się, że istnieją dwie możliwości. Albo cena ponownie zacznie rosnąć, zmierzając być może w dłuższym okresie do kluczowego oporu okolic 2 zł albo też okaże się, że ruch wzrostowy jest już za nami. Wydaje się, że mocne zejście poniżej poziomu 1 zł przybliży nas raczej do negatywnego scenariusza.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

cognor d1

Wykres dzienny wygląda bardziej optymistycznie. Mała dynamika trwających spadków oraz płaski wolumen mogą wskazywać, że jest to tylko korekta. Dość szerokie wsparcie można wyznaczyć między 0,95 – 1 zł. Wydaje się, że jeżeli wzrosty miałyby być kontynuowane to w tych okolicach powinno dojść do zainicjowania kolejnego impulsu popytowego. Jeżeli tak będzie cena powinna zmierzać do okolic 1,34 zł czyli na ostatnie maksima. Pierwszy raz o potencjalnych wzrostach pisaliśmy 24 lutego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDaytrading: poranek ze złą decyzją
Następny artykułS&P 500 – otwarte drzwi do testu dołka z maja
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here