Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor w1

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie tygodniowym widać, że od lutego trwa ruch wzrostowy, który w optymistycznym wariancie może kierować się w stronę kluczowego oporu okolic 2 zł. Niedawnym osiągnięciem kupujących było poważne naruszenie linii trendu spadkowego. Obecnie, po korekcie, cena oscyluje w tym rejonie. Patrząc na obroty, które były wysokie w momencie wybicia i następnie malały przy korekcie, można mieć nadzieję, że spółka powróci do wzrostów.

cognor d1

Wykres dzienny pokazuje, że aktualna korekta wyhamowała przy 1,20 zł. Podczas poniedziałkowej sesji akcje zdrożały o niemal 6% co może zwiastować zakończenie ruchu korekcyjnego. Cena znajduje się bardzo blisko linii trendu co także wygląda pozytywnie. Wydaje się, że kurs może w najbliższym czasie rosnąć, przynajmniej testując poziom poprzedniego szczytu. Ewentualne wybicie powinno skutkować osiągnięciem okolic 1,55 – 1,60 zł. O wzrostach informujemy od 24 lutego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here