Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że cena od dłuższego czasu porusza się bokiem między 1,20 zł a 2 zł. Właśnie poziom 2 zł stanowi kluczowy opór, a jego wybicie otwierałoby drogę do znacznie większych wzrostów. Od końca lutego trwa dość dynamiczna zwyżka, a ożywione obroty i brak ważniejszych przeszkód wskazują na spore szanse osiągnięcia okolic 2 zł.

cognor d1

Kluczowym wsparciem jest okolica 1,55 zł. Jest to dość szeroka strefa, która jednak kilka razy zadziałała. Także wczoraj, kiedy po ogłoszeniu wyników przed sesją, kurs runął ostro w dół. Spadki zatrzymały się w strefie wsparcia, kluczowej dla losów kontynuacji zwyżki. Jeżeli strefa wsparcia nie upadnie, to szanse na powrót w rejon 2 zł są nadal realne.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: PZU, Tauron, Hawe
Następny artykułPodsumowanie sesji w Europie – DAX 30, FTSE 100, EURO STOXX 50
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here