Naga MarketsWywodzący się z Australii broker detaliczny easyMarkets poinformował o zmianach jakie wprowadził w dotychczasowych zasadach funkcjonowania swojego narzędzia dealCancellation. Od tej pory traderzy będą mogli zrezygnować z transakcji w przeciągu 1, 3 lub 6 godzin od jej zawarcia, również w przypadku gdy przynosi ona straty. Usługa ta realizowana jest za dodatkową opłatą.

  • easyMarkets wydłuża czas, w którym inwestor może bez konsekwencji anulować transakcję, którą zawarł
  • Za pomocą ochrony dealCancellation możliwe jest cofniecie również stratnych transakcji
  • Inne narzędzia easyMarkets pozwalają wstrzymać kursy walut podczas otwierania i zamykania transakcji. Można także ograniczyć ryzyko zanim transakcja zostanie zrealizowana

Trading jest łatwy i przyjemny, kiedy możesz odzyskać stracone pieniądze

Funkcja dealCancellation wprowadza ciekawą perspektywę realizacji transakcji. Czy trading w oparciu o to narzędzie może zwiększyć poczucie naszego bezpieczeństwa? Trudno jednoznacznie to stwierdzić. Faktem jest, że inwestorzy, którzy otworzyli transakcję w niesprzyjającym kierunku mogą za dodatkową opłatą cofnąć ją i anulować poniesione straty.

Po miesiącach ciężkiej pracy udało nam się wdrożyć niesamowite narzędzie, unikalne w naszej branży i uczynić je jeszcze bardziej wydajnym. Jesteśmy bardzo dumni z tej ulepszonej wersji dealCancellation i jesteśmy pewni, że zapewni ona naszym klientom wielką wartość – powiedział dyrektor generalny Easy Markets Nikos Antoniades.

dealCancellation zostało wprowadzone do oferty brokera jeszcze we wrześniu 2018 roku. Do tej pory narzędzie oferowało możliwość anulowania zlecenia do jednej godziny od jego realizacji, teraz czas ten – w zależności od wysokości prowizji – wydłużony może zostać nawet sześciokrotnie.

Zobacz również: Notowania DAX wstrzymane! Eurex stopniowo przywraca handel

Inne narzędzia od easyMarkets

dealCancellation nie jest jedynym narzędziem wprowadzonym przez easyMarkets. Na uwagę załguje tutaj funkcja Freeze Rate, która pozwala czasowo wstrzymać kursy podczas zamykania lub otwierania transakcji.

Innym również interesującym narzędziarzem jest opcja easyTrade pozwalająca ograniczyć ryzyko jeszcze przed otwarciem transakcji. Dodatkowo do tego dochodzą takie możliwości jak gwarantowany stop loss oraz take profit, czy nawet zupełna eliminacja poślizgów.

Autor poleca także:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here