Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Na wykresie amerykańskiego indeksu US.500 można zauważyć nowy historyczny szczyt. Warto zwrócić uwagę na formację spadającej gwiazdy, która powstała podczas dużego wolumenu. Układ ten może doprowadzić do większej korekty. Dalsza presja popytowa wraz z wybiciem górą prawdopodobnie doprowadza do większego impulsu i testu okrągłego poziomu 2600 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Notowania ropy WTI przełamały psychologiczny poziom wsparcia 50,00 USD. Notowania zbliżają się do okrągłego poziomu oporu 51,50 USD. Podczas wzrostów zauważalny jest rosnący obrót. Sytuacja ta wskazuje na przewagę strony popytowej. Przebicie wcześniej wspomnianego obszaru wraz z potwierdzeniem na wolumenie może doprowadzić do większych wzrostów. Prospadkowa reakcja VSA zwiększy szanse do powstania korekty.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena testuje silny psychologiczny poziom 1,1800. Zgodnie z wczorajszą analizą widać coraz większe obroty przy tej strefie. Warto zwrócić uwagę na malejący wolumen towarzyszący nowym szczytom. Sytuacja ta może świadczyć o coraz mniejszej sile kupujących. Powrót poniżej wcześniej wspomniany poziom może doprowadzić do większych spadków.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here