Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 spadły poniżej poziom wsparcia 12830 pkt. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką spadkową i wzmożoną aktywnością podaży. Cena domknęła lukę spadkową i można zaobserwować wyhamowanie impulsu. Domknięcie luki bessy oraz wzrosty połączone z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzą do ataku na nowe szczyty.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć konsolidację oraz niezdecydowanie. Cena oscyluję pomiędzy wsparciem 43,00 USD, a oporem 43,50 USD. Warto zwrócić uwagę na wolumen, który jest coraz bardziej prowzrostowy. Przełamanie oporu może doprowadzić do testu psychologicznego poziomu 44,00.

USDJPY

Cena na wykresie USDJPY koryguje ostatnie wzrosty. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 111,00. Prowzrostowe formacje VSA prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu 111,50. Przełamanie otworzy drogę do dalszych wzrostów i ataku na nowe wyższe szczyty.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Broker Noble Markets zaprasza na dwa bezpłatne webinary, podczas których gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminariów online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here