Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.

ZŁOTO

Na wykresie złota, można zaobserwować spadającą zmienność. Wolumen transakcji również jest mniejszy w porównaniu z ostatnimi okresami. Można zauważyć reakcję strony popytowej oraz większe obroty przy wzrostach. Opór znajduje się w okolicach poziomu 1225 USD. Wsparcie znajduje się w okolicach ostatniego wsparcia 1215 USD. Wybicie potwierdzone wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu w kierunku przełamania.

OIL WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI przełamały górną krawędź kanału spadkowego. Wybicie było potwierdzone wolumenem i silny impuls wzrostowy doprowadził również do przebicia obszaru 47,50 USD. Aktualnie ruch wzrostowy jest kontynuowany i cena zmierza w kierunku oporu 48,50 USD. Wsparcie to wcześniej wspomniany poziom 47,50 USD.

EURUSD

Wykres EURUSD uformował kanał spadkowy. Można zauważyć, że notowania przetestowały górne ograniczenie układu i aktualnie cena zmierza w kierunku wsparcia 1,0850. Test wcześniej wspomnianych okolić może doprowadzić do wzmożonej reakcji strony popytowej. Przełamanie potwierdzone wolumenem, prawdopodobnie otworzy drogę do dalszych spadków.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here