Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania na wykresie indeksu US.30 znajdują się w okolicach wsparcia, przy poziomie 21300 pkt. Można zauważyć narastającą presję podażową. Od dłuższego czasu cena ustala coraz niższe dołki oraz szczyty. Przełamanie wsparcia wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie otworzy drogę do dalszej przeceny. Prowzrostowe formacje świecowe mogą doprowadzić do korekty spadków.

ZŁOTO

Na wykresie złota widać narastającą presje popytową. Można zaobserwować wczorajszą próbę domknięcia luki spadkowej. Próba ta okazała się nie udano, przy tych poziomach pojawił się większy prowzrostowy wolumen, który rozpoczął impuls. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach nowych szczytów i zmierzają ku oporowi przy poziomie 1265 USD.

GBPUSD

Zgodnie z wczorajszą analizą na wykresie GBPUSD zauważalna jest presja popytowa. Notowania ustaliły nowy wyższy szczyt i wzrosty charakteryzują się rosnącym wolumenem. Korekty są płytkie i krótkotrwałe, świadczy to o przewadze popytu nad podażą. Silny opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,2800. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zauważyć większą reakcję podaży.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Broker Noble Markets zaprasza na dwa bezpłatne webinary, podczas których gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminariów online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here