Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


GOLD

Notowania złota (GOLD) znajdują się w bardzo ciekawym układzie technicznym. Wycena metalu kontynuuje trend wzrostowy o czym świadczy układ coraz wyżej położonych dołków i szczytów. Ostatnio zauważyć można było dwie formacje prospadkowe, z czego pierwsza z nich ukształtowała się na zwiększonym wolumenie. Aktualnie, mniejsze obroty mogą wskazywać na niezdecydowanie rynkowe i oscylację kursu w okolicy linii trendu.

DAX

Niemiecki indeks DAX (DE.30) rozpoczął dzień luką wzrostową, która powstała przy niewielkim wolumenie. Aktualnie, notowania instrumentu znajdują się w okolicy oporu 11658-11666, który może pchnąć notowania w kierunku spadków. Obecność cieni świec w zakresie wyżej wymienionej strefy może wskazywać na stopniowe przejmowanie inicjatywy przez stronę podażową.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here