Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.500

Wykres indeksu US.500 wskazuje na narastająca presję podażową. Test wsparcia 2380 pkt. nie doprowadził do powstania wyższego szczytu i wzrosty zostały zatrzymane przy oporze 2390 pkt. Aktualnie można zaobserwować spadki, które są realizowane podczas niskich wolumenów. Wzrost obrotów i nowe niższe dołki prawdopodobnie doprowadzą do większej przeceny. Wybicie górą może doprowadzić do powstania nowych wyższych szczytów.

OIL WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI znajdują się powyżej wsparcia 47,50 USD. Można zauważyć silną presję popytu, która doprowadza do powstania nowych wyższych szczytów. Korekta jest realizowana podczas niskiego wolumenu. Prowzrostowa formacje VSA prawdopodobnie doprowadza do dalszej presji popytowej.

EURUSD

Zgodnie z wczorajszą analizą notowania EURUSD przetestowały wsparcia 1,0850. Można było zaobserwować wysoki wolumen oraz prowzrostową formację ukrytego popytu, która doprowadziła do korekty. Aktualnie cena zbliża się do górnego ograniczenia kanału spadkowego. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować reakcję strony podażowej. Przełamanie wsparcia otworzy drogę do dalszych spadków.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here