Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania na wykresie US.30 znajdują się w okolicach wsparcia przy okrągłym poziomie 21650 pkt i realizują korektę wzrostową. Warto zwrócić uwagę na wolumeny, które wskazują na większe prawdopodobieństwo takiego ruchu. Opór w tej sytuacji znajduje się w okolicach 38,2% zniesienia FIBO, wstęgi średnich oraz psychologicznego poziomu 21800 pkt. Reakcja spadkowa (potwierdzona obrotami), może doprowadzić do ataku na nowe dołki. Przełamanie otworzy drogę do wzrostów.

OIL.WTI

Na wykresie OIL.WTI można zauważyć wybicie górą z kanału spadkowego. Widać wzrost wolumenu oraz silne świece marubozu. Sytuacja ta wskazuje na zdecydowana przewagę popytu. Przełamanie poziomu 49,00 USD otworzy drogę do dalszych wzrostów.

GBPUSD

Cena na wykresie GBPUSD znajduje się w konsolidacji. Sentyment pozostaje nadal spadkowy, ale wybicie góra, które będzie potwierdzone wolumenem zwiększy szansę do większej korekty spadków. W sytuacji przełamania wsparcia, cena otworzy drogę do dalszej przeceny.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here