Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania indeksu US.30 znajdują się w okolicach wsparcia, przy poziomie 21040 pkt. Można zaobserwować konsolidację pomiędzy wczesnym wspomnianym obszarem wsparcia, a oporem w okolicach 21070. Zakres wahań jest mały i świadczy o możliwym silnym impulsie wybijającym. Warto zwrócić uwagę na wolumeny podczas testów oporu, są one zdecydowanie większe i mogą zapowiadać większą korektę. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 21000 pkt.

OIL WTI

Zgodnie z wczorajszą analizą na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć spadki w okolice okrągłego poziomu wsparcia 49,00 USD. Aktualnie notowania testują wcześniej wspomniany obszar. Prospadkowa lub pro wzrostowa reakcja może doprowadzić do kontynuacji impulsu w kierunku wybicia. Opór znajduje się przy psychologicznym poziomie 50,00 USD. Wsparcie to następny okrągły poziom 48,00 USD.

EURUSD

Notowania na wykresie EURUSD znajdują się pomiędzy wsparciem 1,1200 i oporem 1,1250. Aktualnie nie widać konkretnej sily przeważającej. Zauważalne jest niezdecydowanie. Przełamanie któregoś z tych obszarów prawdopodobnie doprowadzi do powstania większego impulsu cenowego.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here