Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Na wykresie SP500 można zauważyć korektę ostatnich wzrostów. Lokalny poziom oporu 2355 pkt. jest nadal broniony i cena ostatnio ustaliła nowe niższe dołki po jego teście. Aktualnie notowania zmierzają w kierunku wsparcia 2335 pkt. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować większe wolumeny i presje popytową. Przełamanie obszaru może doprowadzić do dalszych spadków.

ZŁOTO

Zgodnie z wczorajszą analizą notowania złota przetestowały górną krawędź kanału. Można zauważyć lukę hossy, która została domknięta. Spadki wraz z zwiększającym się wolumenem mogą doprowadzić do powstania większej korekty. Wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1260 USD.

GBPUSD

Notowania znajdują się w okolicach psychologicznego obszaru oporu przy poziomie 1,2500. Można zaobserwować formację ukrytej podaży oraz inside bar, który został wybity dołem. Brak wzrostów prawdopodobnie doprowadzi do korekty ostatniego impulsu. Silne wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,2400.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here