Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania indeksu US.30 znajdują się w okolicach wsparcia, przy poziomie 21040 pkt. Można zaobserwować konsolidację pomiędzy wczesnym wspomnianym obszarem wsparcia, a oporem w okolicach 21070. Zakres wahań jest mały i świadczy o możliwym silnym impulsie wybijającym. Na wykresie pojawiła się formacja podwójnego Inside Bar’a. Wybicie w którąś ze stron z układu może skutkować pojawieniem się większego impulsu cenowego. Przełamanie wsparcia (potwierdzone wolumenem), prawdopodobnie doprowadzi do powstania większej korekty na wykresie. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 21000 pkt.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować trend wzrostowy. Cena regularnie ustała nowe wyższe dołki oraz szczyty. Aktualnie notowania testują wsparcie w postaci poprzedniego szczytu. Miejsce się łączy z 38,2% zniesienia FIBO, wzrostową wstęga średnich oraz linią trendu. Prowzrostowe formację VSA prawdopodobnie doprowadzą do narastającej presji popytowej.

EURUSD

Notowania na wykresie H1 przełamały dolne ograniczenie kanału. Wybicie charakteryzowało się niskimi wolumenami i notowania szybko powróciły powyżej okrągły poziom 1,1150. W sytuacji powstania prospadkowej formacji VSA i zejścia poniżej wspomniany poziom na wykresie może powstać większa przecena. Brak spadku poniżej wcześniej wspomniany obszar może doprowadzić do testu oporu przy poziomie 1,1200.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here