Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.500

Notowania na wykresie indeksu US.500 ustaliły nowe historyczne szczyty. Test okrągłego poziomu 2460 pkt charakteryzował się wzmożoną reakcją strony podażowej. Dalsza presja podażowa może doprowadzić do korekty. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 2445 pkt. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować reakcję strony popytowej. Przełamanie oporu(potwierdzone wolumenem) otworzy drogę do dalszych wzrostów.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zauważyć narastającą presję popytową. Cena utworzyła formację odwróconej głowy z ramionami. Przełamanie linii szyi oraz oporu 1225 USD było potwierdzone wolumenem i doprowadziło do wzmożonej aktywności popytu. Otwarcie sesji charakteryzowało luką hossy. Brak domknięcia prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu 1240 USD. Przełamanie zwiększy szanse do dalszych wzrostów.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena zrealizowała korektę ostatnich wzrostów. Notowania przetestowały okrągły poziom wsparcia 1,1400. Można było zaobserwować silną formację objęcia, która była potwierdzona obrotami i doprowadziła do powstania nowego impulsu wzrostowego. Aktualnie notowania zmierzają w kierunku oporu 1,1475. Przełamanie zwiększy szanse do testu psychologicznego poziomu 1,1500.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here