Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.500

Wczorajsza sesja wskazywała na niezdecydowanie. Można zaobserwować wzrost ceny w okolice poprzedniego obszaru konsolidacji. Warto zwrócić uwagę na to, że wzrostom towarzyszył bardzo niskie obroty i to wskazuje na to, że kontynuacja ruchu jest mniej wiarygodna. Spadki wraz z rosnącym wolumenem mogą doprowadzić do testu wsparcia przy poziomie 2415 pkt.

ZŁOTO

Zgodnie z wczorajszą analizą notowania przetestowały wsparcie przy okrągłym poziomie 1265 USD. Na wykresie widoczna jest reakcja strony popytowej wzrost wolumenu i przełamanie górnego ograniczenia kanału. Narastająca presja popytowa może doprowadzić do wzrostu wartości surowca. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1285 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zauważyć narastającą presje popytową. Świadczy o tym pro wzrostowa reakcja na test okrągłego poziomu 1,1200 oraz formacja ukrytego popytu w tym miejscu. Spadek poniżej minimum układu miał miejsce podczas niskich obrotów. Aktualnie można zauważyć przełamanie górnego ograniczenia kanału i wzmożoną aktywność popytu. Dalsze wzrosty prawdopodobnie doprowadza do testu wsparcia przy poziomie 1,1250.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here