Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania indeksu US.30 znajdują się w okolicach historycznych szczytów i obszarze konsolidacyjnym pomiędzy wsparciem 21500 pkt, a oporem 21600 pkt. Wybicie w każdą ze stron charakteryzuję się wzrostem wolumenów i powrotem do zakresu wahań. Aktualnie widać niezdecydowanie. Stałe wybicie którejś z wcześniej wymienionych stref (potwierdzone wolumenem) prawdopodobnie doprowadzi do większego impulsu cenowego.

OIL.WTI

Test okrągłego poziomu wsparcia 45,50 USD charakteryzował się wzmożoną reakcją strony popytowej. Kupujące doprowadziły do silnej presji, która została potwierdzona wolumenem i przełamała opór 47,50 USD. Aktualnie można zaobserwować korektę impulsu. Test wsparcia wraz z wzrostowymi przesłankami VSA prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji trendu.

GBPUSD

Wykres GBPUSD wskazuję na narastającą presje kupujących. Świadczy o tym rosnący wolumen oraz strun kura świec wzrostowych. Aktualnie cena testuje okolice wsparcia przy poziomie 1,3050. Dalsze wzrosty potwierdzą przełamanie i otworzą droge ku nowym szczytom.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here