Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Na wykresie US.500 można zaobserwować przecenę. Notowania spadły w okolice wsparcia przy okrągłym poziomie 2560 pkt. Ostatnia zniżka została zrealizowana podczas niskich obrotów. Aktualnie widać niezdecydowanie. Wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzą do ataku na poprzednie szczyty i okrągły poziom oporu 2575 pkt. Przełamanie wcześniej wspomnianego wsparcia prawdopodobnie doprowadzą do dalszej przeceny.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Notowania ropy WTI przetestowały opór przy okrągłym poziomie 52,50 USD. Aktualnie można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Notowania zbliżają się do silnego poziomu wsparcia 52,00 USD. Obszar ten pokrywa się z wzrostową wstęgą średnich EMA (75-, 100- okresowe) oraz 61,8% zniesienia FIBO. Prowzrostowe formację VSA wraz z narastającą presją popytową prawdopodobnie doprowadzą do dalszej zwyżki.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD można zauważyć silny impuls wzrostowy, który jest potwierdzony wolumenem. Notowania znajdują się w okolicach poprzednich szczytów i zmierzają w kierunku oporu przy okrągłym poziomie 1,3250. Przełamanie prawdopodobnie otworzy drogę do dalszej aprecjacji GBP.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here