Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


S&P500

Wykres wskazuje na narastającą presję podażową. W dniu wczorajszym można było zauważyć bardzo duży wolumen, który towarzyszył spadkom. Największy wolumen jaki można było zauważyć pojawił się w okolicach wsparcia 2355 pkt. Warto jednak zwrócić uwagę na brak presji popytowej i prospadkową reakcję na ten obszar. Aktualnie strefa ta pełni funkcję oporu. Wsparcie znajduje się w okolicach wczorajszego dołka 2335 pkt. Nowy niższy dołek(potwierdzony wolumenem) może doprowadzić do większej przeceny i testu okrągłego poziomu 2300 pkt.

OIL.WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI znajdują się przy silnym obszarze wsparcia 47,50 USD. Poziom ten zatrzymał ostatnie spadki i cena uformowała wyższy szczyt na wykresie. Powstanie formacji VSA zwiększy prawdopodobieństwo wzrostów. Przebicie oporu w okolicach 48,50 USD otworzy drogę do testu psychologicznego poziomu 50,00 USD. Silne przebicie poziomu 47,50 USD może doprowadzić do narastającej presji podażowej i testu silnego wsparcia przy okrągłym poziomie 45,00 USD.

GBPUSD

Wykres GBPUSD wskazuję na silny trend wzrostowy. Świadczy o tym sekwencja dołków oraz szczytów, średnie EMA (75-, 100- okresowe) oraz zwiększający się wolumen przy wzrostach. Można zaobserwować silne wybicie poziomu oporu 1,2400. Aktualnie cena koryguje ostatni impuls, Silne wsparcie znajduje się w okolicach przełamanego poziomu 1,2400. Poziom zbiega się z 61,8% zniesienia FIBO, wstęgą średnich oraz zasięgiem korekty 1 do 1. Opór znajduje się w okolicach 1,2550.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here