Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Na wykresie US.30 można zaobserwować znaczący wzrost obrotów i narastającą presję podażową. Cena spadła w okolice psychologicznego poziomu wsparcia 23000 pkt. Brak kupujących wraz z ponownym spadkiem poniżej wcześniej wspomniany obszar może doprowadzić do początku większej przeceny. Rosnący wolumen podczas świec spadkowych będzie potwierdzeniem wcześniej wymienionego scenariusza. Wybicie górą z formacji inside bar może spowodować większe wzrosty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Zgodnie z wczorajszą analizą po domknięciu luki hossy nastąpiła korekta. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 51,50 USD. Prowzrostowa reakcja lub formacja VSA może doprowadzić do ponownych wzrostów. Wybicie nowego niższego szczytu zwiększy szanse na większą korektę.

GBPUSD

Notowania GBPUSD spadły w okolice wsparcia przy poziomie 1,3150. Obszar ten charakteryzował się sporymi obrotami i można zaobserwować kilkukrotną reakcję rynku na te okolice. Prowzrostowa formacja prawdopodobnie doprowadzi do zwyżki. Przełamanie wraz z narastającą presją podaży może doprowadzić do większej przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here